DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

KAIP UŽSIREGISTRUOTI Į STOVYKLĄ?

Paspaudę „Prisijungti“ būsite nukreipti į Elektroninių valdžios vartų sistemą. Prisijungimo metu pasirinkite tikslinę grupę „Gyventojas“ ir tęskite autentifikavimą per el. banką ar kitą el. atpažinimo priemonę. Patvirtinus Jus identifikuojančius duomenis Elektroninių valdžios vartų platformoje, sistema sugrąžins Jus į registracijos puslapį, kuriame galėsite pasirinkti konkrečias Stovyklas.

Registruojantis į konkrečią stovyklą labai svarbu įvertinti vaikų sveikatą, atsižvelgti į jų pomėgius ir rinktis tik tas stovyklas, kurias vaikai išties noriai lankys. Tuomet į likusias laisvas vietas galės patekti daugiau mažųjų kauniečių.

Užpildžius formą, registracijos būseną galite pasitikrinti skiltyje „Mano duomenys“.

AR PATEKAU Į STOVYKLĄ?

Su tėveliais, kurių vaikai pateko į stovyklą susisieks stovyklų organizatoriai.

AR GALIMA REGISTRUOTIS Į STOVYKLĄ, JEI PUSLAPYJE NURODOMA, KAD LAISVŲ VIETŲ NELIKO?

Taip, registruotis galite. Jūsų vaikai bus įrašyti į laukiančiųjų sąrašą ir Jūs matysite būseną „Laukia eilėje“. Pagrindiniame sąraše atsiradus laisvai vietai, bus kviečiami vaikai iš rezervinio sąrašo.

Į KELIAS STOVYKLAS GALIU REGISTRUOTI SAVO VAIKĄ?

Savo vaiką galima registruoti į kelias stovyklas. Vienas vaikas gali dalyvauti vienoje ar keliose stovyklose, bet ne daugiau kaip 18 kalendorinių dienų.

KAIP SUDAROMI STOVYKLŲ SĄRAŠAI?

Sąrašai sudaromi pagal stovyklos organizatoriaus nurodytą priimamų vaikų skaičių. Surinkus į veiklas užsiregistravusių vaikų skaičių, sudaromas rezervinis vaikų sąrašas. Jeigu stovykloje atsiranda laisvų vietų, vaikai iš rezervinio sąrašo įtraukiami į atsilaisvinusias vietas.

Priimamų vaikų sąrašas į stovyklas sudaromas pagal registracijos Savivaldybės elektroninėje paslaugų sistemoje datą ir laiką.

AR GALIMA PANAIKINTI REGISTRACIJĄ?

Registracijos į stovyklas gali būti panaikintos skiltyje „Mano duomenys“. Atsidariusiame lange pasirinkite stovyklą iš kurios norite išregistruoti savo atžalą ir paspauskite „Trinti “. Jūsų registracija bus atšaukta. Atkreipkite dėmesį, kad panaikinus registraciją, laisvą vietą užims rezerviniame sąraše esantys vaikai.

KAS YRA 6.2/3.2. TIKSLINĖ GRUPĖ?

6.2/3.2 tikslinė grupė – tai vaikai, esantys jautresnėje socialinėje situacijoje:

  • vaikai (6–18 metų amžiaus) iš socialinės rizikos šeimų;
  • vaikai, kuriems nustatyta minimali priežiūra;
  • vaikai, kuriems buvo nustatyta vidutinė priežiūra;
  • vaikai, kuriems nustatyta laikinoji ir (ar) nuolatinė globa;
  • vaikai iš šeimų, kurios gauna socialinę paramą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą; daugiavaikių šeimų ir (arba) minimalias pajamas gaunančių šeimų vaikai (pagal Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymą);
  • vaikai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, vaikai, turintys negalią (iki 21 metų);
  • vaikai, esantys sunkioje situacijoje, pagal ugdymo įstaigos vaiko gerovės komisijos rekomendaciją. Vaikams, esantiems jautresnėje socialinėje situacijoje, dieninės ir (ar) stovyklos su nakvyne yra pilnai finansuojamos iš Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšų.

AR REIKĖS MOKĖTI UŽ STOVYKLĄ (-AS)?

Vaikų vasaros stovyklos programoje „Iniciatyvos Kaunui“ yra finansuojamos dalinai. Kai kurie stovyklų organizatoriai planuoja rinkti mokestį iš tėvų.

Tikslinės 6.2/3.2 grupės vaikams stovyklos pilnai kompensuojamos iš Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšų.

AR GALI STOVYKLOSE DALYVAUTI VAIKAI SU NEGALIA?

Dalis stovyklų yra pritaikytos vaikams su negalia. Tėveliai šias stovyklas gali išsifiltruoti sistemoje, pasirinkę laukelį „Neįgaliesiems“ arba prie veiklos pamatę ikoną.

AR REGISTRUOJANTIS Į STOVYKLAS SVARBU DEKLARUOTA GYVENAMOJI VIETA KAUNE?

Ne. Svarbu, kad vaikas būtų Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinys.

KAIP TVARKOMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

Kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys nurodyta prisegtame „Informaciniame pranešime dėl asmens duomenų tvarkymo“.

Informaciją teikia:
  • Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Česnulevičienė, tel. (8-37) 34 59 40, +370 673 80951.
  • Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į stovyklų ar užsiėmimų organizatorius.
Sekite mus:
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.